Praca w branży rozrywkowej

    Samodzielne stanowisko pracy

    Służbowe gry w escape roomach :)

    Bardzo nieformalna atmosfera pracy

    Escape Tales

    Trochę o nas

    Lock.me to marketplace dla escape roomów. Za pomocą naszej strony można rezerwować, oceniać i wyszukiwać pokoje zagadek nie tylko z Polski, ale i z innych krajów na świecie. Zajmujemy się animowaniem społeczności miłośników escape roomów oraz zwiększaniem zainteresowania tym tematem.

    Poza prowadzeniem strony, zajmujemy się tworzeniem gier planszowych i zagadkowych książek w ramach serii Escape Tales. Nasze produkty są wydawane na całym świecie - ich nakład przekroczył już grubo ponad 100 000 kopii.

    Co roku organizujemy też Mistrzostwa Świata Escape Room - ER Champ. Są to darmowe zawody, które mają na celu promowanie idei chodzenia do escape roomów oraz oferowanie rozrywkę dla graczy z całego świata.

    Opis stanowiska pracy

    Poszukujemy osoby, która zajmie się szeroko pojętą komunikacją marketingową. Nie jesteśmy dużą firmą, nie mamy struktur i działów - poszukujemy osoby, która ogarnia i potrafi być samodzielna na swoim stanowisku współpracując z innymi osobami w firmie.

    Do Twoich obowiązków będzie należeć:

    • Działania marketingowe mające na celu zwiększenie sprzedaży pokoi zagadek
    • Organizowanie i wymyślanie akcji marketingowych
    • Pomoc przy organizacji mistrzostw escape room
    • Promocja naszych gier planszowych
    • Prowadzenie komunikacji w social media oraz za pomocą newsletterów
    • Wsparcie komunikacyjne działań b2b
    • Realizacja autorskich pomysłów
    • Ścisła współpraca z naszym PR

    Wymagania

    Najważniejsze jest dla nas zaangażowanie, dotrzymywanie terminów i umiejętność kreatywnego i strategicznego myślenia.

    Poza tym wymagamy:

    • Komunikatywności nastawionej na relacje
    • Wszechstronnej znajomości narzędzi marketingowych
    • Biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Umiejętności konfigurowania kampanii FB/Google

    Dodatkowo, mile widziane:

    • Znajomość pakietu Adobe, Canvy lub innego programu umożliwiającego przygotowywanie prostych grafik
    • Zainteresowanie rynkiem escape room

    Co oferujemy

    Oferujemy ciekawą pracę w dość nietypowej branży. Niestety, nie mamy owocowych czwartków ani wyjazdów na workation na Bali. Co nie znaczy, że nie pracuje się u nas przyjemnie i ciekawie. W ramach pracy oferujemy:

    • Sprzęt
    • Możliwość pracy zdalnej - jednak nie więcej niż 50% czasu (mamy biuro we Wrocławiu)
    • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i efektów pracy
    • Firmowe wycieczki do escape roomów
    • Współpraca na bazie UoP lub b2b

    Jak zgłosić swoją kandydaturę?

    Nic prostszego! Wyślij do nas maila ze swoim zgłoszeniem na adres [email protected] Podeślij do nas CV, oraz kilka zdań o tym, dlaczego chcesz spróbować swoich sił akurat u nas! Pamiętaj, aby w zgłoszeniu zawrzeć odpowiednią klauzulę, która pozwoli nam przetwarzać Twoje dane na potrzeby rekrutacji.

    Frequently asked questions