Tajemnicza Kraina - Escape Box

  Lockme Partner

  Tajemnicza Kraina - Escape Box

  !!! UWAGA - Escape BOX to zagadki umieszczone w skrzyni. Rozgrywka nie wymaga eksploracji pomieszczenia !!! W naszym miasteczku krążyła niegdyś legenda o ta... [více]

  1-4 lidé

  60 minut

  Fantasy

  meziprodukt

  4 recenze

  Polsko: 443. místo

  Szczecin: 8. místo

  Děj místnosti

  !!! UWAGA - Escape BOX to zagadki umieszczone w skrzyni. Rozgrywka nie wymaga eksploracji pomieszczenia !!!

  W naszym miasteczku krążyła niegdyś legenda o tajemniczej krainie w której żyją wszystkie magiczne stworzenia. Legenda ta stała się jednak z biegiem czasu jedynie bajką opowiadaną dzieciom z pokolenia na pokolenie, ponieważ nikt nigdy nie udowodnił istnienia krainy.

  - - -

  Pewnego dnia wraz ze swoimi znajomymi wybrałeś się na spacer. Zbaczając ze ścieżki w środku lasu odnalazłeś tajemnicze skrzynie oraz bardzo dziwny list. Wygląda na to, że jest to kartka z pamiętnika… ale do kogo ona należy? Czyżby to miejsce skrywało jednak jakąś tajemnice?

  Důležité informace

  Základní

  Možnost platby kartou

  Od 13 let

  Bezpečnostní opatření

  Plný kontakt s herním mistrem

  Dveře jsou vždy otevřené

  Dostupné herní jazyky

  angličtina

  polština

  Adresa a další místnosti zde

  Escape Box Szczecin - Szczecin

  al. 3 maja 25 70-215 Szczecin

  Společenství

  19 lidí navštívilo tuto místnost a 1 osoba chce navštívit tuto místnost

  Skóre místnosti

  7 .4
  7,4/10 Zákaznický servis: 10/10 Interiér: 8,2/10 Obtížnost podle hráčů: Střední Počet recenzí: 4
  Přihlášení

  Chcete-li označit místnost, musíte se přihlásit.

  Nocne_Kochanki
  Nocne_Kochanki

  Průkopník
  158 pts

  95 recenze

  W końcu coś nowego w Szczecinie!

  30.07.22 | datum návštěvy: 24.07.22

  Nocne_Kochanki 95 recenze

  Fajny punkt do odwiedzenia w Szczecinie.
  Mimo, że są boxy nie są wcale prostsze niż zwyczajny pokój 🙂
  Fajnie zrobione i ciekawy system podpowiedzi.
  Miło, że otwierają się nowe escapy na terenie miasta!
  W końcu coś nowego w Szczecinie! W końcu coś nowego w Szczecinie!

  Celkové hodnocení: 8/10

  Zákaznický servis: 10/10

  Interiér: 9/10

  Obtížnost: Střední

  monika.gesele
  monika.gesele

  Průkopník
  178 pts

  4 recenze

  Coś innego

  05.10.22 | datum návštěvy: 02.10.22

  Důvěryhodná recenze

  monika.gesele 4 recenze

  Super, że powstają nowe miejsca w Szczecinie. Trochę inna forma, niż typowy escape room, ale na pewno warta uwagi. Mimo małego pomieszczenia i niedużej ilości zagadek, klimat, same zagadki jak i prowadzący na duży plus.
  Czekamy na więcej 😜

  Celkové hodnocení: 7/10

  Zákaznický servis: 10/10

  Interiér: 7/10

  Obtížnost: Střední

  nostah

  Skaut
  57 pts

  14 recenze

  Magiczna skrzynka, a w zasadzie dwie

  27.05.23 | datum návštěvy: 26.05.23

  Důvěryhodná recenze

  nostah 14 recenze

  Lekko spóźnieni wpadliśmy na spotkanie ze skrzynią a po wejściu do Tajemniczej Krainy na "ziemi" leżały dwie skrzynie. Z treści znalezionego listu można jednak łatwo wywnioskować, od której trzeba zacząć. I prawie nas ta pierwsza zagadka pokonała :) Głównie przez moje niedokładne czytanie, ale fakt, że ilość tych wszystkich stworzeń i kolorów może trochę namieszać. Jak już w końcu przebrnęliśmy przez pierwszą zaporę to dalej poszło całkiem nieźle. Ogólnie mam pozytywne odczucia, zagadki są raczej z kategorii standardowych/spotykanych w innych miejscach i dają dobrą zabawę. Polecam zabrać kobiety do zespołu, bo jedna z zagadek wymaga rozpoznawania kolorów. Obsługa czuwała nad naszymi postępami i nieszczęściami podrzucając czasami podpowiedzi w krytycznych momentach.

  Celkové hodnocení: 7/10

  Zákaznický servis: 10/10

  Interiér: 7/10

  Obtížnost: Střední

  Konrad KKKK
  Konrad KKKK

  Navigátor
  138 pts

  46 recenze

  Najdłuższe 60 minut ;)

  12.11.22 | datum návštěvy: 11.11.22

  Důvěryhodná recenze

  Konrad KKKK 46 recenze

  Oj dawno nie byliśmy w żadnym escape roomie. Z Escape Boxem spotkaliśmy się do tej pory tylko raz. Teraz zastanawialiśmy się co nas czeka. Po wstępie Mistrza Gry zajęliśmy się zagadkami. W pokoju wystrój odpowiadał tematowi gry i wprowadzał w nastrój gry. Bardzo miłe zaskoczenie, bo obawiałem się, że gra skupi się na pudełku bez zadbania o otoczenie. Zabraliśmy się do gry dość żwawo i pierwsze część upłynęł nam szybko i sprawnie. Zagadki były logiczne i dla wprawnego gracza do przejścia bez problemów. My jak zawsze kombinowaliśmy i czasem nasz drugi czy trzeci pomysł się spradzał. To nas zgubiło, bo poczuliśmy się pewnie i w nasze poczynania wkradła się niedokładność. W drugiej części zabrakło spostrzegawczości i dokładności. Mieliśmy dobre rozwiązanie gotowe, ale przez drobne błędy dwa razy straciliśmy nieco czasu. Na szczęście czuwał Duch Lasu, który pomgał nam w kryzysowych momentach. Czasem swoją drogą sami sobie komplikowaliśmy życie przekombinowując. Finalnie mimo, że to escape box, to zagadek było dużo i ich ilość oraz jakość nie ustępowały klasycznemu pokojowi. To co wyjęliśmy z pudełek zajęło nam sporą częśc pomieszczenia :) Samo rozwiązanie zagadek zajęło nam finalnie około 50% czasu więcej niż przewidziane 60 minut, więc zasiedzieliśmy się. Bawiliśmy się świetnie, na koniec porozmawialiśmy jezcze z prowadzącym o zagadkach i naszej ich interpretacji. Serdecznie polecam i czekam na kolejne realizacje.

  Celkové hodnocení: 8/10

  Zákaznický servis: 10/10

  Interiér: 10/10

  Obtížnost: Střední

  Zobrazit všechny recenze (4)

  Přijměte Sherlockovy hádanky

  Čekají na vás temná tajemství a nečekané zvraty Přidání místnosti

  Místnosti s filmovou atmosférou

  Únikové hry, ve kterých se budete cítit jako filmový hrdina Přidání místnosti

  Ahoj, naše webové stránky používají soubory cookie, aby mohly správně fungovat všechny jejich funkce.

  Kromě těchto nezbytných souborů používáme také soubory cookie třetích stran, abychom mohli používat analytické, sociální a marketingové nástroje třetích stran. To znamená, že údaje shromážděné jejich prostřednictvím zpracovávají také poskytovatelé těchto nástrojů.

  Souhlasíte s používáním jiných souborů cookie než těch, které jsou nezbytné pro provoz stránek, jak je popsáno v našich zásadách ochrany osobních údajů?

  Nastavení souborů cookie

  Zde můžete změnit podrobné nastavení souborů cookie používaných na našich stránkách. Pokud souhlasíte s konkrétním typem souborů cookie, znamená to, že souhlasíte s tím, aby údaje jimi shromážděné byly použity správcem těchto stránek a poskytovatelem konkrétního nástroje, který používáme - jak je popsáno v našich zásadách ochrany osobních údajů.

  Tento typ souborů je nezbytný pro správné fungování našich stránek. Používají se mimo jiné pro funkce, jako je zapamatování si vybrané země uživatele, produktů v nákupním košíku nebo barevného motivu webu.

  Tyto soubory nám umožňují pochopit, jak uživatelé procházejí našimi stránkami. Jedním z takových nástrojů je Google Analytics, který nám umožňuje shromažďovat anonymní informace o počtu návštěv, používání konkrétních funkcí nebo typu uživatelských zařízení. Díky nim jsme schopni přizpůsobit stránky potřebám a možnostem různorodých uživatelů.

  Nástroje společností Google a Facebook, které shromažďují informace o uživatelích, které můžeme použít pro marketingové účely.