Tajemnicza Kraina - Escape Box

  Lockme Partner

  Tajemnicza Kraina - Escape Box

  !!! UWAGA - Escape BOX to zagadki umieszczone w skrzyni. Rozgrywka nie wymaga eksploracji pomieszczenia !!! W naszym miasteczku krążyła niegdyś legenda o ta... [більше].

  люди.діапазон

  час роботи.хв

  Фантазія

  проміжний

  4 відгуки

  Польща: n-те місце

  Szczecin: n-те місце

  Опис приміщення

  !!! UWAGA - Escape BOX to zagadki umieszczone w skrzyni. Rozgrywka nie wymaga eksploracji pomieszczenia !!!

  W naszym miasteczku krążyła niegdyś legenda o tajemniczej krainie w której żyją wszystkie magiczne stworzenia. Legenda ta stała się jednak z biegiem czasu jedynie bajką opowiadaną dzieciom z pokolenia na pokolenie, ponieważ nikt nigdy nie udowodnił istnienia krainy.

  - - -

  Pewnego dnia wraz ze swoimi znajomymi wybrałeś się na spacer. Zbaczając ze ścieżki w środku lasu odnalazłeś tajemnicze skrzynie oraz bardzo dziwny list. Wygląda na to, że jest to kartka z pamiętnika… ale do kogo ona należy? Czyżby to miejsce skrywało jednak jakąś tajemnice?

  Важлива інформація

  Базовий

  Оплата на картку

  від 13 років

  Заходи безпеки

  Повний контакт з гейм майстром

  Двері завжди відкриті

  Доступні мови гри

  англійська

  польська

  Адреса та інші квести тут

  Escape Box Szczecin - Szczecin

  al. 3 maja 25 70-215 Szczecin

  Спільнота

  19 людей відвідали цю квест-кімнату і 1 людина хоче відвідати цю квест-кімнату }

  Оцінки номерів

  7 .4
  7,4/10 Обслуговування клієнтів: 10/10 Інтер'єр: 8,2/10 Складність на думку гравців: Середній Кількість відгуків: 4
  Увійдіть в систему

  Для того, щоб відмітити кімнату, необхідно увійти в систему.

  Nocne_Kochanki
  Nocne_Kochanki

  Піонерська
  158 pts

  95 відгуків

  W końcu coś nowego w Szczecinie!

  30.07.22 | дата візиту: 24.07.22

  Nocne_Kochanki 95 відгуків

  Fajny punkt do odwiedzenia w Szczecinie.
  Mimo, że są boxy nie są wcale prostsze niż zwyczajny pokój 🙂
  Fajnie zrobione i ciekawy system podpowiedzi.
  Miło, że otwierają się nowe escapy na terenie miasta!
  W końcu coś nowego w Szczecinie! W końcu coś nowego w Szczecinie!

  Загальний рейтинг: 8/10

  Обслуговування клієнтів: 10/10

  Інтер'єр: 9/10

  Складність: Середній

  monika.gesele
  monika.gesele

  Піонерська
  178 pts

  4 відгуки

  Coś innego

  05.10.22 | дата візиту: 02.10.22

  Достовірний огляд

  monika.gesele 4 відгуки

  Super, że powstają nowe miejsca w Szczecinie. Trochę inna forma, niż typowy escape room, ale na pewno warta uwagi. Mimo małego pomieszczenia i niedużej ilości zagadek, klimat, same zagadki jak i prowadzący na duży plus.
  Czekamy na więcej 😜

  Загальний рейтинг: 7/10

  Обслуговування клієнтів: 10/10

  Інтер'єр: 7/10

  Складність: Середній

  nostah

  Скаут
  57 pts

  14 відгуків

  Magiczna skrzynka, a w zasadzie dwie

  27.05.23 | дата візиту: 26.05.23

  Достовірний огляд

  nostah 14 відгуків

  Lekko spóźnieni wpadliśmy na spotkanie ze skrzynią a po wejściu do Tajemniczej Krainy na "ziemi" leżały dwie skrzynie. Z treści znalezionego listu można jednak łatwo wywnioskować, od której trzeba zacząć. I prawie nas ta pierwsza zagadka pokonała :) Głównie przez moje niedokładne czytanie, ale fakt, że ilość tych wszystkich stworzeń i kolorów może trochę namieszać. Jak już w końcu przebrnęliśmy przez pierwszą zaporę to dalej poszło całkiem nieźle. Ogólnie mam pozytywne odczucia, zagadki są raczej z kategorii standardowych/spotykanych w innych miejscach i dają dobrą zabawę. Polecam zabrać kobiety do zespołu, bo jedna z zagadek wymaga rozpoznawania kolorów. Obsługa czuwała nad naszymi postępami i nieszczęściami podrzucając czasami podpowiedzi w krytycznych momentach.

  Загальний рейтинг: 7/10

  Обслуговування клієнтів: 10/10

  Інтер'єр: 7/10

  Складність: Середній

  Konrad KKKK
  Konrad KKKK

  Навігатор
  138 pts

  46 відгуків

  Najdłuższe 60 minut ;)

  12.11.22 | дата візиту: 11.11.22

  Достовірний огляд

  Konrad KKKK 46 відгуків

  Oj dawno nie byliśmy w żadnym escape roomie. Z Escape Boxem spotkaliśmy się do tej pory tylko raz. Teraz zastanawialiśmy się co nas czeka. Po wstępie Mistrza Gry zajęliśmy się zagadkami. W pokoju wystrój odpowiadał tematowi gry i wprowadzał w nastrój gry. Bardzo miłe zaskoczenie, bo obawiałem się, że gra skupi się na pudełku bez zadbania o otoczenie. Zabraliśmy się do gry dość żwawo i pierwsze część upłynęł nam szybko i sprawnie. Zagadki były logiczne i dla wprawnego gracza do przejścia bez problemów. My jak zawsze kombinowaliśmy i czasem nasz drugi czy trzeci pomysł się spradzał. To nas zgubiło, bo poczuliśmy się pewnie i w nasze poczynania wkradła się niedokładność. W drugiej części zabrakło spostrzegawczości i dokładności. Mieliśmy dobre rozwiązanie gotowe, ale przez drobne błędy dwa razy straciliśmy nieco czasu. Na szczęście czuwał Duch Lasu, który pomgał nam w kryzysowych momentach. Czasem swoją drogą sami sobie komplikowaliśmy życie przekombinowując. Finalnie mimo, że to escape box, to zagadek było dużo i ich ilość oraz jakość nie ustępowały klasycznemu pokojowi. To co wyjęliśmy z pudełek zajęło nam sporą częśc pomieszczenia :) Samo rozwiązanie zagadek zajęło nam finalnie około 50% czasu więcej niż przewidziane 60 minut, więc zasiedzieliśmy się. Bawiliśmy się świetnie, na koniec porozmawialiśmy jezcze z prowadzącym o zagadkach i naszej ich interpretacji. Serdecznie polecam i czekam na kolejne realizacje.

  Загальний рейтинг: 8/10

  Обслуговування клієнтів: 10/10

  Інтер'єр: 10/10

  Складність: Середній

  Переглянути всі відгуки (4)

  Розгадуйте загадки Шерлока

  На вас чекають похмурі таємниці та несподівані повороти Додати кімнату

  Сімейні квест-кімнати

  Оберіть одну з кімнат, пристосованих для гри в сімейному колі Додати кімнату

  Привіт, наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб усі його функції працювали належним чином.

  На додаток до необхідних, ми також використовуємо сторонні файли cookie, щоб ми могли використовувати сторонні аналітичні, соціальні медіа або маркетингові інструменти. Це означає, що дані, зібрані за їх допомогою, також обробляються постачальниками цих інструментів.

  Чи даєте ви згоду на використання файлів cookie, крім тих, які необхідні для роботи сайту, як описано в нашій політиці конфіденційності?

  Налаштування файлів cookie

  Тут ви можете змінити детальні налаштування файлів cookie, які використовуються на нашому сайті. Якщо ви погоджуєтеся на певний тип файлів cookie, це означає, що ви погоджуєтеся з тим, що дані, зібрані ними, будуть використовуватися адміністратором цього сайту, а також постачальником конкретного інструменту, який ми використовуємо - як описано в нашій політиці конфіденційності.

  Цей тип файлів необхідний для належного функціонування нашого сайту. Вони використовуються, зокрема, для таких функцій, як запам'ятовування браузером обраної користувачем країни, товарів у кошику або колірної теми сайту.

  Ці файли дозволяють нам зрозуміти, як користувачі пересуваються нашим сайтом. Одним з таких інструментів є Google Analytics, який дозволяє нам збирати анонімну інформацію про кількість відвідувань, використання певних функцій або тип користувацьких пристроїв. Завдяки їм ми можемо адаптувати сайт до потреб і можливостей різних користувачів.

  Інструменти Google і Facebook, які збирають інформацію про користувачів, яку ми можемо використовувати в маркетингових цілях.