Tajemnicza Kraina - Escape Box

  Lockme Partner

  Tajemnicza Kraina - Escape Box

  !!! UWAGA - Escape BOX to zagadki umieszczone w skrzyni. Rozgrywka nie wymaga eksploracji pomieszczenia !!! W naszym miasteczku krążyła niegdyś legenda o ta... [mehr]

  1-4 Spieler

  60 Minuten

  Fantasy

  mittel

  4 Bewertungen

  Polen: 443. Platz

  Szczecin: 8. Platz

  Fabel

  !!! UWAGA - Escape BOX to zagadki umieszczone w skrzyni. Rozgrywka nie wymaga eksploracji pomieszczenia !!!

  W naszym miasteczku krążyła niegdyś legenda o tajemniczej krainie w której żyją wszystkie magiczne stworzenia. Legenda ta stała się jednak z biegiem czasu jedynie bajką opowiadaną dzieciom z pokolenia na pokolenie, ponieważ nikt nigdy nie udowodnił istnienia krainy.

  - - -

  Pewnego dnia wraz ze swoimi znajomymi wybrałeś się na spacer. Zbaczając ze ścieżki w środku lasu odnalazłeś tajemnicze skrzynie oraz bardzo dziwny list. Wygląda na to, że jest to kartka z pamiętnika… ale do kogo ona należy? Czyżby to miejsce skrywało jednak jakąś tajemnice?

  Wichtige Informationen

  Basisinfo

  Kartenzahlung vor Ort

  Ab 13

  Sicherheit

  Ständiger Kontakt mit dem Game Master

  Tür immer geöffnet

  Verfügbare Sprachen des Spiels

  Englisch

  Polnisch

  Adresse und andere Zimmer hier

  Escape Box Szczecin - Szczecin

  al. 3 maja 25 70-215 Szczecin

  Gesellschaft

  19 Spieler haben diesen Raum besucht and 1 Spieler will diesen Raum besuchen

  Raumstatistiken

  7 .4
  7,4/10 Game Master: 10/10 Klima: 8,2/10 Schwierigkeitsgrad je nach Spieler: Mittel Anzahl von Bewertungen: 4
  Anmelden

  Du musst angemeldet sein, um den Raum zu markieren.

  monika.gesele
  monika.gesele

  Pionier
  178 Pkt

  4 Bewertungen

  Coś innego

  05.10.22 | Besuchsdatum: 02.10.22

  Glaubwürdige Bewertung

  monika.gesele 4 Bewertungen

  Super, że powstają nowe miejsca w Szczecinie. Trochę inna forma, niż typowy escape room, ale na pewno warta uwagi. Mimo małego pomieszczenia i niedużej ilości zagadek, klimat, same zagadki jak i prowadzący na duży plus.
  Czekamy na więcej 😜

  Allgemeine Note: 7/10

  Game Master: 10/10

  Klima: 7/10

  Schwierigkeitsgrad: Mittel

  nostah

  Pfadfinder
  57 Pkt

  14 Bewertungen

  Magiczna skrzynka, a w zasadzie dwie

  27.05.23 | Besuchsdatum: 26.05.23

  Glaubwürdige Bewertung

  nostah 14 Bewertungen

  Lekko spóźnieni wpadliśmy na spotkanie ze skrzynią a po wejściu do Tajemniczej Krainy na "ziemi" leżały dwie skrzynie. Z treści znalezionego listu można jednak łatwo wywnioskować, od której trzeba zacząć. I prawie nas ta pierwsza zagadka pokonała :) Głównie przez moje niedokładne czytanie, ale fakt, że ilość tych wszystkich stworzeń i kolorów może trochę namieszać. Jak już w końcu przebrnęliśmy przez pierwszą zaporę to dalej poszło całkiem nieźle. Ogólnie mam pozytywne odczucia, zagadki są raczej z kategorii standardowych/spotykanych w innych miejscach i dają dobrą zabawę. Polecam zabrać kobiety do zespołu, bo jedna z zagadek wymaga rozpoznawania kolorów. Obsługa czuwała nad naszymi postępami i nieszczęściami podrzucając czasami podpowiedzi w krytycznych momentach.

  Allgemeine Note: 7/10

  Game Master: 10/10

  Klima: 7/10

  Schwierigkeitsgrad: Mittel

  Konrad KKKK
  Konrad KKKK

  Navigator
  138 Pkt

  46 Bewertungen

  Najdłuższe 60 minut ;)

  12.11.22 | Besuchsdatum: 11.11.22

  Glaubwürdige Bewertung

  Konrad KKKK 46 Bewertungen

  Oj dawno nie byliśmy w żadnym escape roomie. Z Escape Boxem spotkaliśmy się do tej pory tylko raz. Teraz zastanawialiśmy się co nas czeka. Po wstępie Mistrza Gry zajęliśmy się zagadkami. W pokoju wystrój odpowiadał tematowi gry i wprowadzał w nastrój gry. Bardzo miłe zaskoczenie, bo obawiałem się, że gra skupi się na pudełku bez zadbania o otoczenie. Zabraliśmy się do gry dość żwawo i pierwsze część upłynęł nam szybko i sprawnie. Zagadki były logiczne i dla wprawnego gracza do przejścia bez problemów. My jak zawsze kombinowaliśmy i czasem nasz drugi czy trzeci pomysł się spradzał. To nas zgubiło, bo poczuliśmy się pewnie i w nasze poczynania wkradła się niedokładność. W drugiej części zabrakło spostrzegawczości i dokładności. Mieliśmy dobre rozwiązanie gotowe, ale przez drobne błędy dwa razy straciliśmy nieco czasu. Na szczęście czuwał Duch Lasu, który pomgał nam w kryzysowych momentach. Czasem swoją drogą sami sobie komplikowaliśmy życie przekombinowując. Finalnie mimo, że to escape box, to zagadek było dużo i ich ilość oraz jakość nie ustępowały klasycznemu pokojowi. To co wyjęliśmy z pudełek zajęło nam sporą częśc pomieszczenia :) Samo rozwiązanie zagadek zajęło nam finalnie około 50% czasu więcej niż przewidziane 60 minut, więc zasiedzieliśmy się. Bawiliśmy się świetnie, na koniec porozmawialiśmy jezcze z prowadzącym o zagadkach i naszej ich interpretacji. Serdecznie polecam i czekam na kolejne realizacje.

  Allgemeine Note: 8/10

  Game Master: 10/10

  Klima: 10/10

  Schwierigkeitsgrad: Mittel

  Alle Bewertungen anzeigen (4)

  Löse Rätsel wie Sherlock Holmes

  Düstere Geheimnisse und unerwartete Splot-Twists warten auf dich Raum hinzufügen

  Erlebe ein tolles Abenteuer

  Werde ein Held und löse Rätsel in diesen aufregenden Räumen Raum hinzufügen

  Hallo, unsere Website verwendet Cookies, damit alle Funktionen ordnungsgemäß funktionieren können.

  Zusätzlich zu diesen notwendigen Cookies verwenden wir auch Cookies von Dritten, damit wir Analyse-, Social-Media- oder Marketing-Tools von Dritten nutzen können. Das bedeutet, dass die damit erhobenen Daten auch von den Anbietern dieser Tools verarbeitet werden.

  Bist du mit der Verwendung von Cookies einverstanden, die nicht für den Betrieb der Website erforderlich sind, wie in unserer Datenschutzerklärung beschrieben wurde?

  Cookie-Einstellungen

  Hier kannst du die detaillierten Einstellungen für die auf unserer Website verwendeten Cookies ändern. Wenn du einer bestimmten Art von Cookies zustimmst, bedeutet dies, dass du damit einverstanden bist, dass die von ihnen gesammelten Daten vom Administrator dieser Website sowie vom Anbieter des von uns verwendeten spezifischen Tools verwendet werden - wie in unserer Datenschutzrichtlinie beschrieben wurde.

  Diese Art von Dateien ist für das ordnungsgemäße Funktionieren unserer Website erforderlich. Sie werden unter anderem dafür verwendet, dass der Browser das vom Nutzer gewählte Land, die Produkte im Einkaufswagen oder das Farbthema der Website speichert.

  Anhand dieser Dateien können wir nachvollziehen, wie die Nutzer auf unserer Website navigieren. Ein solches Tool ist Google Analytics, mit dem wir anonyme Informationen über die Anzahl der Besuche, die Nutzung bestimmter Funktionen oder die Art der Benutzergeräte sammeln können. Dank dieser Daten können wir die Website an die Bedürfnisse und Fähigkeiten der verschiedenen Nutzer anpassen.

  Tools von Google und Facebook, die Informationen über Nutzer sammeln, die wir für Marketingzwecke nutzen können.