Tajemnicza Kraina - Escape Box

  Lockme Partner

  Tajemnicza Kraina - Escape Box

  !!! UWAGA - Escape BOX to zagadki umieszczone w skrzyni. Rozgrywka nie wymaga eksploracji pomieszczenia !!! W naszym miasteczku krążyła niegdyś legenda o ta... [mer]

  1-4 personer

  60' minuter

  Fantasi

  mellanliggande

  4 recensioner

  Polen: nth.place

  Szczecin: nth.place

  Plot av rummet

  !!! UWAGA - Escape BOX to zagadki umieszczone w skrzyni. Rozgrywka nie wymaga eksploracji pomieszczenia !!!

  W naszym miasteczku krążyła niegdyś legenda o tajemniczej krainie w której żyją wszystkie magiczne stworzenia. Legenda ta stała się jednak z biegiem czasu jedynie bajką opowiadaną dzieciom z pokolenia na pokolenie, ponieważ nikt nigdy nie udowodnił istnienia krainy.

  - - -

  Pewnego dnia wraz ze swoimi znajomymi wybrałeś się na spacer. Zbaczając ze ścieżki w środku lasu odnalazłeś tajemnicze skrzynie oraz bardzo dziwny list. Wygląda na to, że jest to kartka z pamiętnika… ale do kogo ona należy? Czyżby to miejsce skrywało jednak jakąś tajemnice?

  Viktig information

  Grundläggande

  Kortbetalning vid besök

  Från 13 år

  Säkerhetsåtgärder

  Full kontakt med spelmästaren

  Öppna alltid dörrar

  Tillgängliga spelspråk

  engelska

  polska

  Adress och andra rum här

  Escape Box Szczecin - Szczecin

  al. 3 maja 25 70-215 Szczecin

  Gemenskapen

  19 personer besökte detta rum och 1 person vill besöka detta rum

  Rumspoäng

  7 .4
  7,4/10 Kundtjänst: 10/10 Interiör: 8,2/10 Svårighetsgrad beroende på spelare: Medium Antal recensioner: 4
  Logga in

  Du måste logga in för att markera ett rum.

  Nocne_Kochanki
  Nocne_Kochanki

  Pionjär
  158 pts

  95 recensioner

  W końcu coś nowego w Szczecinie!

  2022-07-30 | datum för besöket: 2022-07-24

  Nocne_Kochanki 95 recensioner

  Fajny punkt do odwiedzenia w Szczecinie.
  Mimo, że są boxy nie są wcale prostsze niż zwyczajny pokój 🙂
  Fajnie zrobione i ciekawy system podpowiedzi.
  Miło, że otwierają się nowe escapy na terenie miasta!
  W końcu coś nowego w Szczecinie! W końcu coś nowego w Szczecinie!

  Sammanfattande betyg: 8/10

  Kundtjänst: 10/10

  Interiör: 9/10

  Svårighetsgrad: Medium

  monika.gesele
  monika.gesele

  Pionjär
  178 pts

  4 recensioner

  Coś innego

  2022-10-05 | datum för besöket: 2022-10-02

  Förtroendefull recension

  monika.gesele 4 recensioner

  Super, że powstają nowe miejsca w Szczecinie. Trochę inna forma, niż typowy escape room, ale na pewno warta uwagi. Mimo małego pomieszczenia i niedużej ilości zagadek, klimat, same zagadki jak i prowadzący na duży plus.
  Czekamy na więcej 😜

  Sammanfattande betyg: 7/10

  Kundtjänst: 10/10

  Interiör: 7/10

  Svårighetsgrad: Medium

  nostah

  Spana
  57 pts

  14 recensioner

  Magiczna skrzynka, a w zasadzie dwie

  2023-05-27 | datum för besöket: 2023-05-26

  Förtroendefull recension

  nostah 14 recensioner

  Lekko spóźnieni wpadliśmy na spotkanie ze skrzynią a po wejściu do Tajemniczej Krainy na "ziemi" leżały dwie skrzynie. Z treści znalezionego listu można jednak łatwo wywnioskować, od której trzeba zacząć. I prawie nas ta pierwsza zagadka pokonała :) Głównie przez moje niedokładne czytanie, ale fakt, że ilość tych wszystkich stworzeń i kolorów może trochę namieszać. Jak już w końcu przebrnęliśmy przez pierwszą zaporę to dalej poszło całkiem nieźle. Ogólnie mam pozytywne odczucia, zagadki są raczej z kategorii standardowych/spotykanych w innych miejscach i dają dobrą zabawę. Polecam zabrać kobiety do zespołu, bo jedna z zagadek wymaga rozpoznawania kolorów. Obsługa czuwała nad naszymi postępami i nieszczęściami podrzucając czasami podpowiedzi w krytycznych momentach.

  Sammanfattande betyg: 7/10

  Kundtjänst: 10/10

  Interiör: 7/10

  Svårighetsgrad: Medium

  Konrad KKKK
  Konrad KKKK

  Navigatör
  138 pts

  46 recensioner

  Najdłuższe 60 minut ;)

  2022-11-12 | datum för besöket: 2022-11-11

  Förtroendefull recension

  Konrad KKKK 46 recensioner

  Oj dawno nie byliśmy w żadnym escape roomie. Z Escape Boxem spotkaliśmy się do tej pory tylko raz. Teraz zastanawialiśmy się co nas czeka. Po wstępie Mistrza Gry zajęliśmy się zagadkami. W pokoju wystrój odpowiadał tematowi gry i wprowadzał w nastrój gry. Bardzo miłe zaskoczenie, bo obawiałem się, że gra skupi się na pudełku bez zadbania o otoczenie. Zabraliśmy się do gry dość żwawo i pierwsze część upłynęł nam szybko i sprawnie. Zagadki były logiczne i dla wprawnego gracza do przejścia bez problemów. My jak zawsze kombinowaliśmy i czasem nasz drugi czy trzeci pomysł się spradzał. To nas zgubiło, bo poczuliśmy się pewnie i w nasze poczynania wkradła się niedokładność. W drugiej części zabrakło spostrzegawczości i dokładności. Mieliśmy dobre rozwiązanie gotowe, ale przez drobne błędy dwa razy straciliśmy nieco czasu. Na szczęście czuwał Duch Lasu, który pomgał nam w kryzysowych momentach. Czasem swoją drogą sami sobie komplikowaliśmy życie przekombinowując. Finalnie mimo, że to escape box, to zagadek było dużo i ich ilość oraz jakość nie ustępowały klasycznemu pokojowi. To co wyjęliśmy z pudełek zajęło nam sporą częśc pomieszczenia :) Samo rozwiązanie zagadek zajęło nam finalnie około 50% czasu więcej niż przewidziane 60 minut, więc zasiedzieliśmy się. Bawiliśmy się świetnie, na koniec porozmawialiśmy jezcze z prowadzącym o zagadkach i naszej ich interpretacji. Serdecznie polecam i czekam na kolejne realizacje.

  Sammanfattande betyg: 8/10

  Kundtjänst: 10/10

  Interiör: 10/10

  Svårighetsgrad: Medium

  Se alla recensioner (4)

  Rum med filmatmosfär

  Flyktspel där du känner dig som en filmhjälte Lägg till ett rum

  Familjevänliga escape rooms

  Välj ett av de anpassade rummen för att spela i en familjekrets. Lägg till ett rum

  Hej, vår webbplats använder cookies för att alla funktioner ska fungera korrekt.

  Utöver dessa nödvändiga cookies använder vi även cookies från tredje part för att kunna använda tredje parts analys-, sociala medie- och marknadsföringsverktyg. Detta innebär att de uppgifter som samlas in genom dem också behandlas av leverantörerna av dessa verktyg.

  Godkänner du att vi använder andra cookies än de som är nödvändiga för driften av webbplatsen enligt vår sekretesspolicy?

  Inställningar för cookies

  Här kan du ändra de detaljerade inställningarna för de cookies som används på vår webbplats. Om du godkänner cookies av en viss typ innebär det att du godkänner att de uppgifter som samlas in av dem kommer att användas av administratören av den här webbplatsen och av leverantören av det specifika verktyg som vi använder - enligt beskrivningen i vår sekretesspolicy.

  Denna typ av filer är nödvändiga för att vår webbplats ska fungera korrekt. De används bland annat för funktioner som att webbläsaren kommer ihåg det land som användaren har valt, produkter i kundvagnen eller webbplatsens färgtema.

  Dessa filer gör det möjligt för oss att förstå hur användarna navigerar på vår webbplats. Ett sådant verktyg är Google Analytics, som gör det möjligt för oss att samla in anonym information om antalet besök, användningen av specifika funktioner eller typen av användarens enheter. Tack vare dem kan vi anpassa webbplatsen till olika användares behov och möjligheter.

  Verktyg från Google och Facebook som samlar in information om användare som vi kan använda i marknadsföringssyfte.