Gra Miejska - Złote Jabłko

  Partner Lockme

  Gra Miejska - Złote Jabłko

  Tak, legenda Złotego Jabłka jest prawdziwa! Spajają one nasze miasto i dają mu dobrobyt. Dzięki nim mieszkańcy Ostrowa czują się bezpiecznie. Dawni władcy Os... [więcej]

  2-6 osób

  60 minut

  Fabularny

  śr. zaawansowani

  Brak opinii

  Polska: 17. miejsce

  Ostrów Wielkopolski: 1. miejsce

  Fabuła pokoju Gra Miejska - Złote Jabłko

  Tak, legenda Złotego Jabłka jest prawdziwa! Spajają one nasze miasto i dają mu dobrobyt. Dzięki nim mieszkańcy Ostrowa czują się bezpiecznie. Dawni władcy Ostrowa ukryli jabłka przed ludźmi, którzy chcą je wykraść i użyć ich mocy do złych celów. Pozbawić miasto największego dobra. Musicie nam pomóc i ich uprzedzić! Przejrzyjcie walizkę odnalezioną w miejskim archiwum, ona Was poprowadzi...

  *grę wypożyczacie na 24 godziny
  *obszar gry miejskiej to teren miasta, zaczynacie przy ratuszu miejskim
  *kaucja zwrotna wynosi 100 zł

  Ważne informacje

  Bezpieczeństwo

  Pełen kontakt z mistrzem gry

  Drzwi zawsze otwarte

  Dezynfekowane pokoje

  Ograniczony kontakt z innymi grupami

  Dostępne języki gry

  polski

  Adres i inne pokoje

  Escapelandia - Lock&Escape

  Zacisze 16
  63-410 Ostrów Wielkopolski

  Społeczność

  3 osoby odwiedziły ten pokój i 1 osoba chce odwiedzić ten pokój

  Gra Miejska - Złote Jabłko - Opinie użytkowników

  Brak opinii

  Zaloguj się

  Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.

  Pokoje z filmowym klimatem

  Escape roomy, w których poczujesz się jak bohater filmu Dodaj pokój

  Popularne pokoje w okolicy

  Sprawdź pokoje popularne wśród graczy z okolicy Dodaj pokój

  Hej, nasza strona wykorzystuje pliki cookies aby jej wszystkie funkcje mogły poprawnie działać.

  Poza tymi niezbędnymi, wykorzystujemy też pliki cookies podmitów trzecich abyśmy mogli korzystać z zewnętrznych narzędzi analitycznych, społecznościowych czy marketingowych. To oznacza że dane zbierane za ich pomocą są przetwarzane też przez dostawców tych narzędzi.

  Czy wyrażasz zgodę na używanie plików cookies innych niż niezbędne do działania strony, zgodnie z naszą polityką prywatności?

  Ustawienia plików cookie

  Tutaj możesz zmienić szczegółowe ustawienia dotyczące plików cookies stosowanych na naszej stronie. Jeżeli wyrażasz zgodę na pliki cookies określonego typu, oznacza to, że zgadzasz się, aby dane przez nie zebrane były wykorzystywane przez administratora tej strony, a także dostawcę konkretnego narzędzia, z którego korzystamy - zgodnie z opisem w naszej polityce prywatności.

  Ten rodzaj plików jest niezbędny do poprawnego funkcjonowania naszej strony. Wykorzystywane są między innymi przy takich funkcjach jak zapamiętywanie przez przeglądarkę wybranego przez użytkownika kraju, produktów w koszyku czy motywu kolorystycznego strony.

  Te pliki pozwalają nam zrozumieć, jak użytkownicy poruszają się po naszej stronie. Jednym z takich narzędzi jest Google Analytics, który pozwala nam zbierać anonimowe informacje o liczbie wejść, korzystaniu z konkretnych funkcji czy rodzaju urządzeń użytkowników. Dzięki nim jesteśmy w stanie dostosować stronę do potrzeb i możliwości różnorodnych użytkowników.

  Narzędzia od Google i Facebook, które zbierają informacje o użytkownikach, które jesteśmy w stanie wykorzystać w celach marketingowych.