Wrota Czasu - Tortuga

  Partner Lockme

  Wrota Czasu - Tortuga

  Statek, szum fal, bryza połączenie wydaje się idealne, ale wpadki zdarzają się najlepszym. W trakcie ostatniej podróży cała nasza drużyna została złapana prz... [więcej]

  2-5 osób

  60 minut

  Przygodowy

  śr. zaawansowani

  447 opinii

  Polska: 84. miejsce

  Gliwice: 3. miejsce

  Fabuła pokoju Wrota Czasu - Tortuga

  Statek, szum fal, bryza połączenie wydaje się idealne, ale wpadki zdarzają się najlepszym. W trakcie ostatniej podróży cała nasza drużyna została złapana przez piratów, którzy już zacierają ręce, żeby sprzedać podróżników na targu niewolników. Grog kosztuje! Czy uda im się uciec i naprawić Wrota zanim dopłyną do brzegów Tortugi?!
  Jo ho ho i butelka rumu!

  Ważne informacje

  Podstawowe

  Przyjazny rodzinom z dziećmi

  Możliwość płatności kartą

  Bezpieczeństwo

  Pełen monitoring

  Pełen kontakt z mistrzem gry

  Przycisk bezpieczeństwa

  Oświetlenie awaryjne

  Tylko niskie napięcie w zasięgu gracza

  System awaryjnego otwierania drzwi

  Dostępne języki gry

  angielski

  polski

  Nagrody i wyróżnienia

  Nominacja w Top Escape Rooms Project 2021

  Adres i inne pokoje

  TickTack - Gliwice

  Ul. Daszyńskiego 28/4
  44-100 Gliwice

  Pokoje dostępne w oddziale Gliwice

  Społeczność

  2 692 osoby odwiedziły ten pokój i 296 osób chce odwiedzić ten pokój

  Wrota Czasu - Tortuga - Opinie użytkowników

  8 .9
  8,9/10 Obsługa: 9,9/10 Klimat: 9,8/10 Trudność wg. graczy: Trudny Liczba opinii: 447
  Zaloguj się

  Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.

  karolina.klaus
  karolina.klaus

  Skaut
  50 pkt

  1 opinia

  Fantastyczna piracka przygoda!

  13.08.2023 | data wizyty: 11.08.2023

  karolina.klaus 1 opinia

  Naprawdę fajny pokój. Od Mistrza Gry po ostateczną zagadkę i wyjście. Mistrzyni Gry fajnie wkręcona, wprowadza w klimat ze śmiechem, ale dowiadujesz się gdzie Twoje miejsce. Potem jest tylko fajniej, z każdym jednym etapem jest lepiej. Zagadki są nieliniowe i bardzo logiczne. Pokój ma serio klimat pirackiego statku i wręcz można się poczuć jakby się go porywało. Trudność zagadek jest profesjonalnie wyważona, nie męczą, ale rozwiązanie daje satysfakcję.
  Fantastyczna piracka przygoda! Fantastyczna piracka przygoda!

  Ocena ogólna: 8/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 10/10

  Poziom trudności: Średni

  agamajak
  agamajak

  Globtroter
  240 pkt

  24 opinie

  W pirackiej łajbie

  02.10.2022 | data wizyty: 03.08.2022

  Wiarygodna opinia

  agamajak 24 opinie

  Nie spodziewaliśmy się aż tak dobrego pokoju!

  Tortuga zdecydowanie ma w sobie wspaniały klimat, oraz ciekawe, przemyślane i logiczne zagadki. Pokój nie jest najnowszy, a zdecydowanie się broni w tych aspektach.

  Wystrój wpasowany w klimat i bardzo udany. Nie sposób nie wspomnieć tutaj o świetnym zagospodarowaniu przestrzeni.

  Mistrz gry bez zarzutu, miły, profesjonalny, rozmowny.

  Zdecydowanie polecamy pokój, mimo paru lat na koncie doskonale radzi sobie na rynku.

  Ocena ogólna: 9/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 9/10

  Poziom trudności: Średni

  Soviecky
  Soviecky

  Podróżnik
  38 pkt

  9 opinii

  Niesamowicie logiczny i zaskakujący pokój

  15.09.2022 | data wizyty: 14.09.2022

  Soviecky 9 opinii

  Bardzo niesamowity pokój, wszystkie rekwizyty, wystrój pasujący do klimatu, zagadki bardzo ciekawe, wiele zaskoczeń podczas gry, warto wsłuchać się w historię opowiadaną przez prowadzącego . Nie jest to wcale taki typowy pokój ER tylko coś znacznie więcej. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym.

  Ocena ogólna: 10/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 10/10

  Poziom trudności: Średni

  Piotr Nowak
  Piotr Nowak

  Podróżnik
  33 pkt

  1 opinia

  TickTack nigdy nie zawodzi!

  04.09.2022 | data wizyty: 03.09.2022

  Wiarygodna opinia

  Piotr Nowak 1 opinia

  Mając za sobą kilka pokoi, szukaliśmy odpowiedniego dla przyjaciół na pierwszy raz. Po długich poszukiwaniach wybór padł na Tortugę. Lepiej nie mogliśmy trafić. Pokój doskonale oddaje klimat statku. Wszystkie zagadki przemyślane, idealnie wpisujące się w klimat. Ciekawe mechanizmy, zamiast monotonnych zamków szyfrowych. Doskonałe wprowadzenie w klimat pokoju. Jednym słowem gorąco polecam zarówno doświadczonym, jaki i dopiero rozpoczynającym zabawę 😃

  Ocena ogólna: 10/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 10/10

  Poziom trudności: Średni

  Zobacz wszystkie opinie (447)

  Pokoje dla doświadczonych graczy

  Zmierz się z prawdziwym wyzwaniem w najtrudniejszych pokojach Dodaj pokój

  Pokoje z dreszczykiem

  Wybierz jeden ze scenariuszy idealnych dla fanów grozy Dodaj pokój

  Hej, nasza strona wykorzystuje pliki cookies aby jej wszystkie funkcje mogły poprawnie działać.

  Poza tymi niezbędnymi, wykorzystujemy też pliki cookies podmitów trzecich abyśmy mogli korzystać z zewnętrznych narzędzi analitycznych, społecznościowych czy marketingowych. To oznacza że dane zbierane za ich pomocą są przetwarzane też przez dostawców tych narzędzi.

  Czy wyrażasz zgodę na używanie plików cookies innych niż niezbędne do działania strony, zgodnie z naszą polityką prywatności?

  Ustawienia plików cookie

  Tutaj możesz zmienić szczegółowe ustawienia dotyczące plików cookies stosowanych na naszej stronie. Jeżeli wyrażasz zgodę na pliki cookies określonego typu, oznacza to, że zgadzasz się, aby dane przez nie zebrane były wykorzystywane przez administratora tej strony, a także dostawcę konkretnego narzędzia, z którego korzystamy - zgodnie z opisem w naszej polityce prywatności.

  Ten rodzaj plików jest niezbędny do poprawnego funkcjonowania naszej strony. Wykorzystywane są między innymi przy takich funkcjach jak zapamiętywanie przez przeglądarkę wybranego przez użytkownika kraju, produktów w koszyku czy motywu kolorystycznego strony.

  Te pliki pozwalają nam zrozumieć, jak użytkownicy poruszają się po naszej stronie. Jednym z takich narzędzi jest Google Analytics, który pozwala nam zbierać anonimowe informacje o liczbie wejść, korzystaniu z konkretnych funkcji czy rodzaju urządzeń użytkowników. Dzięki nim jesteśmy w stanie dostosować stronę do potrzeb i możliwości różnorodnych użytkowników.

  Narzędzia od Google i Facebook, które zbierają informacje o użytkownikach, które jesteśmy w stanie wykorzystać w celach marketingowych.